Forum Webkinz Creativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bun venit pe forum!
Inregistrati-va pe forum sau conectati-va si intrati pe CHAT Smile
Distrati-va pe acest forum Webkinz. Aveti multe de facut! Nu aveti cum va plictisi.

 

 WEBKINZI RARI!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
snitzal

snitzal


Mesaje : 5
Data de inscriere : 31/08/2016
Varsta : 93
Localizare : snitelele imi plac

WEBKINZI RARI!!! Empty
MesajSubiect: WEBKINZI RARI!!!   WEBKINZI RARI!!! EmptyMier Aug 31, 2016 7:36 pm

Bună. Smile Eu sunt Șnițăl, un utilizator.  flower
Aș dori să vând Webkinz Diamond mei . Cum acum ceva timp am locuit în S.U.A., aceștia sunt destul de GREU de găsit la noi. Very Happy  prețuri avantajoase.
Ei vor fi spălați înainte de a fi livrați. afro
Sursele pozelor: INTERNET!!!
Poate mă credeți aiurit, dar eu unul cred că aceste plușuri sunt adorabile. Precizez că jocul l-am jucat prin 2009. Nu mai joc acest joc deoarece nu îmi place și nu sunt prost să îl joc  Rolling Eyes dar plușurile le ofer deoarece nu am ce face cu ele.
Voi mai pune pe parcurs alte vânzări de Webkinzi.


1. Vând acest pluș Plumfadoodle care CONȚINE și codul, nefolosit, desigur. Este în perfectă stare și este foarte drăgălaș.
WEBKINZI RARI!!! C96a966ef22df039d3a95d6fddf76397
Preț: 20 lei. tongue tongue tongue

2.  Ofer acest uliu spre vânzare. Băieții (dar și fetele  lol! ) vor fi încântați să îl aibe. Este în condiții EXTREM de bune, la fel ca și Plumfadoodle-ul!
WEBKINZI RARI!!! HM214l
Preț: 23 lei.
ATENȚIE ÎNSĂ: NU CONȚINE COD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Exclamation  Exclamation  Exclamation  Exclamation  Exclamation  Exclamation  Exclamation  Exclamation
Eu fiind băiat, obișnuiam să il pun pe pat ca și decor. MERGEA PERFECT CA DECORAȚIUNE! Very Happy

3. Ultimul pe ziua de azi. Siamese Sig Cat.
WEBKINZI RARI!!! 661371906058_p0_v1_s260x420
Preț: 40 lei.
Condiția este excelentă. La fel ca și toți ceilalți  Smile  lol!  cyclops  cyclops  cyclops .
Conține și codul de  Magic W . Brown Cow  Alley Cat  Barred Owl  Arte Thumb Up Thumb Up


Cam atât. Voi mai pune anunțuri pe parcurs, fiți siguri de asta.
Dacă doriți să îi cumpărați, dați-mi mesaj în privat, și vom discuta.
TRANSPORT: 10 lei, doar prin poșta română.  KinzPost
Condițiile acestor plușuri sunt impecabile. Nu am unul stricat sau ceva.  afro  flower  lol!
Buh- zbyez! Vorbim pe privat legat de cumpărare.
Sus In jos
dianalexiaa




Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/01/2017

WEBKINZI RARI!!! Empty
MesajSubiect: Webkinz Siamese   WEBKINZI RARI!!! EmptyLun Ian 09, 2017 1:50 am

Bună! Mă intrebam daca mai ai webkinz-ul signature?Sunt interesată să-l cumpăr Smile
Sus In jos
 
WEBKINZI RARI!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Webkinz Creativ :: Animăluțe și Produse Webkinz :: Webkinz-
Mergi direct la: